600 тисяч гривень на розвиток власної справи

23 лютого заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної ради Юрій Марущин взяв участь в робочому засіданні інвестиційної ради Регіонального фонду підтримки підприємництва по Хмельницькій області.

Під час засідання члени інвестиційної ради на чолі з директором Фонду Інною Бачинською розглянули звернення щодо надання фінансово-кредитної підтримки у сумі 600 тисяч гривень фізичній особі-підприємцю з села Юхимівці для виробництва сільськогосподарської продукції та тваринництва (придбання великої рогатої худоби). Для розвитку своєї справи – створення ферми “Родинне молоко”  – 29-річний підприємець залучає  і  понад два з половиною мільйони своїх власних коштів,  що становить понад 80% вартості всього проекту.  Основна мета ферми «Родинне молоко» – виробляти продукцію високої якості (молоко), яка задовольнить потреби споживачів і забезпечить прибутковість ферми. При цьому заплановано використання інноваційних технологій та сучасних підходів щодо утримання корів, годівлі, ветеринарії, доїльного та холодильного обладнання.

Члени інвестиційної ради за результатами обговорення погодили надання фінансово-кредитної підтримки на цю суму  під 10 % річних терміном на 36 місяців з відстрочкою погашення тіла кредиту на шість місяців.

З метою підтримки малого та середнього бізнесу обласною радою прийнята Програма розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2021-2023 роки.

Саме малий та середній бізнес є вагомою складовою ринкової економіки, яка забезпечує створення нових робочих місць, збільшення надходжень до місцевих бюджетів. Це дає можливість ухвалювати важливі соціально-економічні проблеми, стимулює підвищення конкурентоздатності та розвиток інновацій.

За результатами сьогоднішнього засідання члени інвестиційної ради вирішили звернутись до обласної ради з пропозицією збільшити фінансування надання підтримки малому та середньому бізнесу.

попередня статтяМова єднає
наступна статтяВідбулося засідання обласної комісії з розподілу коштів ДФРР