Відбулося засідання обласної комісії з розподілу коштів ДФРР

Голова обласної ради Віолета Лабазюк  взяла участь у засіданні обласної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Засідання провів заступник голови облдержадміністрації Сергій Ткачук.

На порядок денний засідання було винесено питання внесення змін до переліку об’єктів, які планується реалізувати за рахунок коштів ДФРР у поточному році.

Так, членам обласної комісії запропоновано додати до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку нове будівництво закладу дошкільної освіти (ясла-садок) по вул. Енергетиків в м. Нетішин  з обсягом фінансування майже вісім мільйонів гривень.  Ці кошти планується перерозподілити шляхом зменшення на цю суму обсягу фінансування у 2022 році проекту нового будівництва спортивного корпусу в с. Ганнопіль

Дану пропозицію членами комісії було підтримано. Інформацію про прийняте рішення буде направлено до Міністерства розвитку громад та територій України з метою підготовки змін до відповідного розпорядження Кабміну.

попередня стаття600 тисяч гривень на розвиток власної справи
наступна статтяНа Хмельниччині облаштовано понад 800 укриттів