7 липня – Національний З’їзд територіальних громад України

У середу, 07 липня, відбудеться Національний З’їзд територіальних громад України, який збере в одній залі, офлайн близько 700 учасників. Це – голови територіальних громад, народні депутати України, посадовці центральних органів державної влади, представники міжнародних організацій та проектів технічної допомоги, експертне середовище, ЗМІ.

Під час заходу мова піде про:

  1. Конституційне закріплення результатів реформи місцевого самоврядування, зміни до Закону про місцеве самоврядування в Україні, нову редакція Закону про службу в органах місцевого самоврядування.
  2. Підходи до розмежування повноважень між рівнями місцевого самоврядування та органами державної влади, ресурсне забезпечення повноважень (освіта, медицина, соціальний захист, цивільний захист та інше).
  3. Асоціації місцевого самоврядування як інструмент захисту інтересів місцевого самоврядування та представництва інтересів місцевого самоврядування в центральних органах влади (лобіювання). Формування єдиного голосу місцевого самоврядування.

Час і дата проведення заходу: 07 липня 2021, початок о 10:00, місто Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6, Mercure Конгрес Центр, зал «Спілберг», 5 поверх.

Листи-запрошення організатори надіслали кожній громаді України на офіційну пошту.

З питань участі звертайтесь на електронну адресу office@hromady.org.

Організатор заходу – Асоціація об’єднаних територіальних громад.

Джерело: https://decentralization.gov.ua

 

 

попередня статтяВіолета Лабазюк: Від ваших знань та умінь, отриманих за роки навчання у медичному коледжі, залежатиме найдорожче – здоров’я та життя людей
наступна статтяРоботодавець – клієнт служби зайнятості номер 1