Віолета Лабазюк: Від ваших знань та умінь, отриманих за роки навчання у медичному коледжі, залежатиме найдорожче – здоров’я та життя людей


Сьогодні у приміщенні обласного академічного музично-драматичного  театру імені М.Старицького відбулися урочистості з нагоди випуску студентів Хмельницького базового медичного коледжу – комунального закладу обласної ради.

178 випускників успішно склали державні іспити та отримали диплом фахівця зі спеціальностей «Медсестринство» за освітніми програмами «Сестринська справа», «Акушерська справа», «Лікувальна справа», «Фармація». Причому 23 студенти отримали  дипломи з відзнакою.

Крім того, за результатами здачі зовнішнього незалежного оцінювання серед 180 другокурсників Богдан Юрченко єдиний в області здав ЗНО з біології на 200 балів.

Від імені всього депутатського корпусу обласної ради випускників із визначною подією у житті та завершенням навчання в Хмельницькому базовому медичному коледжі привітала голова обласної ради Віолета Лабазюк.

«Сьогодні ви перегортаєте ще одну важливу сторінку у житті: здобуття професії. Для когось вона стане основною на все життя, комусь певним перехідним етапом. Памятайте, що особистість медика – це органічне поєднання високих моральних якостей, освіченості та професійної майстерності. Перед вами, дипломованими медпрацівниками, широкий шлях. І я щиро вірю, що кожен з вас досягне професійного успіху. Тепер від ваших знань та умінь залежатиме найдорожче – здоров’я та життя людей», – сказала Віолета Лабазюк під час вітального слова.

Голова ради зазначила, що у цей непростий для нашої країни час саме медикам доведеться уже на практиці втілювати в реалії стратегічний шлях реформування вітчизняної галузі охорони здоров’я, забезпечуючи населення міст і сіл регіону та усієї держави ефективною та доступною медичною допомогою.

Варто зауважити, що галузь охорони здоров’я визнана обласною владою однією із пріоритетних. Крім того, прийнято обласну програму фінансової підтримки об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Хмельницької області. І саме за рахунок фінансування із обласного бюджету  у Хмельницькому базовому медичному коледжі проводиться суттєва робота щодо розвитку матеріально-технічної бази закладу.

Віолета Лабазюк щиро подякувала керівництву медичного коледжу, досвідченим викладачам навчального закладу, всьому колективу за  сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих медичних працівників, які гідно поповнять когорту медиків не лише нашої області, але й усієї країни.

 

попередня статтяПро Цілі сталого розвитку – дітям
наступна стаття7 липня – Національний З’їзд територіальних громад України