70 років професійної підготовки кваліфікованих фахівців

16 вересня Вище професійне училище №36 с.Балин відзначило 70-річний ювілей. З цієї нагоди у актовій залі училища зібралися представники обласної влади, педагогічний колектив та гості свята, які поєднали своє життя з професійно-технічною освітою.

За 70 років навчальний заклад, пройшов нелегкий шлях професійної підготовки молоді.  ВПУ № 36 с. Балин – це державний заклад освіти третього атестаційного рівня, що забезпечує реалізацію потреб громадян у професійній (професійно-технічній) освіті, оволодінні робітничими професіями, спеціальностями, кваліфікацією відповідно до їхніх інтересів, здібностей та нахилів.

Замовниками кадрів для підготовки кваліфікованих робітників є 59 підприємств регіону.

У закладі створені необхідні умови для інноваційного розвитку професійного навчання,  забезпечення якісної професійної підготовки молодших спеціалістів за спеціальністю «Агроінженерія» і кваліфікованих робітників за 15 професіями: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорії «А1», «А2». Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Водій автотранспортних засобів категорії «С», «Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорії «А1», Водій автотранспортних засобів категорії «С»,  «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Рихтувальник кузовів. Водій автотранспортних засобів категорії «С», «Кухар. Кондитер», «Швачка. Кравець». «Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорії «А1,А2,В1,В2,В3,D1,D2,Е1,Е2, G1,G2».

ВПУ №36 с.Балин  нагороджено багатьма відзнаками за активну участь у створенні сучасної системи національної освіти, впровадження інноваційних педагогічних технологій в освітній процес. Учні закладу є постійними переможцями загальноукраїнських професійних конкурсів та олімпіад.

Тисячі вихованців училища працюють у сільськогосподарських товариствах та підприємствах легкої промисловості Хмельниччини.

Від імені депутатського корпусу обласної ради колектив закладу з ювілеєм привітав заступник голови обласної ради Валентин Соколюк. Посадовець зазначив, що училище впевнено йде своїм курсом на зустріч новим досягненням, і висловив переконання, що у закладу прекрасне майбутнє під мирним українським небом.

Учасники урочистостей мали можливість   ознайомитися з матеріально-технічною базою училища, зразками сільськогосподарської техніки та власноруч виготовленими виробами.

Довідка.

Для задоволення потреб ринку праці області підготовку робітничих кадрів та фахівців здійснюють 17 закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які фінансуються з обласного бюджету, 6 закладів, які фінансуються з бюджету м. Хмельницького та 3 навчальні центри при установах виконання покарань.

Первинна професійна підготовка та професійно-технічне навчання робітників у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області здійснюється за понад 90 професіями з 16 напрямів та видів господарської діяльності.

попередня статтяУкраїнці в новому опалювальному періоді будуть з субсидіями, незважаючи на військову агресію росії проти нашої держави
наступна статтяДепутати розпочали аналізувати проєкти рішень чергової 12 сесії