Депутати розпочали аналізувати проєкти рішень чергової 12 сесії

Відповідно до розпорядження голови обласної ради Віолети Лабазюк заплановано проведення пленарного засідання чергової дванадцятої сесії.

Сьогодні депутати під час засідань постійних комісій розпочали аналізувати майже три десятки питань порядку денного.

У роботі постійних комісій взяли участь голова обласної ради Віолета Лабазюк, перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук, заступник голови обласної ради Валентин Соколюк, керуючий справами виконавчого апарату Олена Лещишина та заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Юр´єв.

Під головуванням Артура Фрідмана проекти рішень чергової сесії опрацьовували члени постійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, інвестиційної політики, природокористування та екології.

Під керівництвом Андрія Кланци працювали члени постійної комісії з питань охорони здоров´я та соціальної політики, освіти, науки, культури, релігії, молоді та спорту.

Тетяна Зеленко провела спільне засідання постійних комісій з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики і з питань регіонального розвитку, міжнародного та міжмуніципального співробітництва, місцевого самоврядування та децентралізації.

У другій половині дня під головуванням Олени Лемещук відбулося засідання постійної комісії з питань економічного розвитку,  промисловості, підприємництва, енергетики, транспорту та зв’язку.

Опрацювавши питання порядку денного дванадцятої сесії, депутати внесли свої пропозиції, які детальніше опрацюють члени президії обласної ради.

Значна частина питань порядку денного сесії стосується врегулювання діяльності підприємств та організацій обласної комунальної власності.

Планується рішенням ради припинити шляхом ліквідації діяльність Хмельницького обласного підприємства по заготівлях і постачанню палива населенню, комунально-побутовим підприємствам і установам «Облпаливо», змінити тип Плужненської гімназії Хмельницької обласної ради, надавши їй статус ліцею.

Депутати проаналізували кандидатури представників громадськості до складу поліцейських комісій Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та Управління поліції охорони в Хмельницькій області.

Рішенням ради буде дано старт проведенню громадського обговорення з присвоєння Хмельницькому обласному інституту післядипломної педагогічної освіти імені Анатолія Назаренка, який загинув, захищаючи територіальну цілісність нашої держави.

Постійна комісія з питань  охорони здоров´я та соціальної політики, освіти, науки, культури, релігії, молоді та спорту внесла низку змін і доповнень до проєкту звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони України щодо заборони діяльності Української Православної Церкви (московського патріархату) через підтримку російської агресії».

Розглянувши проєкт рішення «Про клопотання перед Верховною Радою України про присудження Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування у 2022 році», члени комісії з питань охорони здоров´я та соціальної політики, освіти, науки, культури, релігії, молоді та спорту рекомендували голові обласної ради внести на розгляд пленарного засідання ради кандидатуру Лося Валерія Володимировича, заступника Красилівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради на здобуття зазначеної Премії.

Також планується депутатами прийняти звернення до Верховної Ради України щодо внесення змін до Податкового кодексу України та до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо визначення пріоритетів бюджетного фінансування при розгляді проєкту Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» та оптимізацію видаткової частини Державного бюджету на 2022 рік в умовах воєнного стану.

Окрім того, на засіданнях усіх постійних комісій депутати заслухали інформацію про стан виконання обласного бюджету протягом поточного року та про внесені зміни до обласного бюджету за період від 26 лютого до 1 вересня 2022 року, яку надав директор Департаменту фінансів ОДА Сергій Пенюшкевич.

Завтра, відповідно до затвердженого графіку засідань, постійні комісії продовжать свою роботу.

попередня стаття70 років професійної підготовки кваліфікованих фахівців
наступна статтяЗа минулий тиждень бізнес отримав 2,3 млрд грн доступних кредитів