Вихованка Нетішинської КДЮСШ Мирослава Єфремова – срібна призерка Кубка світу з кікбоксингу

Вихованка Нетішинської КДЮСШ Мирослава Єфремова здобула срібну нагороду Кубка світу.

Кубок світу з кікбоксингу WAKO, який проходив 12-16 червня цього року в Будапешті, став першим міжнародним стартом для юної спортсменки. Талановита нетішинка вдало провела поєдинки та здобула титул срібної призерки турніру. Тренує призерку з кікбоксингу Марина Чужмарова, допомагаючи досягнути професійної майстерності та повірити в себе.

За підсумками змагань з кікбокингу, збірна України ввійшла до трійки лідерів серед п’ятидесяти країн світу, а це також заслуга нетішинської спортсменки та її тренера.

Наступний важливий старт юної спортсменки – Чемпіонат світу, який відбудеться в серпні поточного року.

За матеріалами інформаційного центру ВП «ХАЕС»

попередня статтяEDCAMP Точка стійкості – 2024: розвиток учительської спільноти в часи випробувань