Аграрний бізнес області стає потужнішим

Сьогодні на території Розсошанської сільської територіальної громади відбулося освячення новозбудованого Центру з продажу та обслуговування сільськогосподарської техніки ТОВ «Компанія «Лан» за участі отців – митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського Антонія та настоятеля головного храму греко-католицької церкви міста Хмельницький отця Івана.

У церемонії освячення взяли участь голова обласної ради Віолета Лабазюк, представники керівного складу ТОВ «Компанія «Лан» Михайло Загородний, Ігор Рудник та Розсошанський сільський голова Василь Дячок.

Віолета Олександрівна привітала представників керівного складу ТОВ «Компанія «Лан» з гарною подією, побажала процвітання та гарних показників у діяльності. «Переконана, що сільськогосподарські підприємства області будуть зацікавлені у співпраці з ТОВ «Компанія «Лан», адже це дасть можливість підтримувати потужний аграрний сектор на теренах Хмельниччини. У свою чергу, від діяльності Центру поповнюватиметься  бюджет Розсошанської територіальної громади, а це забезпечить ще більш потужний розвиток території», – зазначила очільниця обласної ради.

Наразі ТОВ «Компанія «Лан» – єдиний в Україні офіційний дистриб’ютор одного з найпотужніших в Європі виробників сільськогосподарської техніки німецької фірми CLAAS – провідної компанії у сфері продажу комбайнів CLAAS, обслуговування та ремонту іншої сільськогосподарської техніки, реалізації запасних частин.

Новітній сервісний центр побудовано з метою забезпечення надання якісних сервісних послуг не лише з продажу, а також з обслуговування та ремонту техніки сільськогосподарських виробників не лише регіонів західної України, а й південних областей.

Окрім того, сервісний центр такого високого рівня забезпечить створення нових робочих місць, стане запорукою успішного збору врожаю.