Андрій Кланца – переможець конкурсу на посаду директора КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр»

2 грудня за участі першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук відбулися друге та третє засідання конкурсної комісії з визначення кандидата на посаду директора КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» Хмельницької обласної ради.

Члени комісій опрацювали подані єдиним кандидатом документи та допустили до участі у конкурсі претендента на посаду – Андрія Кланцу, який протягом останніх років очолює даний комунальний заклад.

Конкурсна комісія провела співбесіду з претендентом на посаду, заслухала його детальний проект плану розвитку даного комунального закладу обласної ради на середньострокову перспективу.

За результатами голосування членів комісії, переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» Хмельницької обласної ради одноголосно обрано Андрія Кланцу.  Його кандидатуру буде надано голові обласної ради для подальшого затвердження на черговій сесії обласної ради.

Проведення пленарного засідання чергової двадцять дев’ятої сесії обласної ради заплановано на 20 грудня 2019 року.

ПРОТОКОЛ № 2 засідання конкурсної комісії для визначення кандидата на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний  серцево-судинний центр» Хмельницької обласної ради

ПРОТОКОЛ № 3 засідання конкурсної комісії для визначення кандидата на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний  серцево-судинний центр» Хмельницької обласної ради

Онлайн трансляція другого засідання конкурсної комісії з визначення кандидата на посаду директора КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр»Хмельницької обласної ради.


Онлайн трансляція третього засідання конкурсної комісії з визначення кандидата на посаду директора КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» Хмельницької обласної ради