Асоціація об’єднаних територіальних громад Хмельниччини: спільні проблеми вирішуємо разом

Про основні проблемні питання, які постають перед територіальними громадами та шляхи їх вирішення говорили сьогодні на робочій нараді Асоціації об’єднаних територіальних громад краю, яку провела голова Хмельницького регіонального відділення  Асоціації , міський голова Дунаєвецької ТГ Веліна Заяць.

У нараді взяли участь  заступник голови обласної ради Валентин Соколюу. заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної ради Юрій Марущин, заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Ткачук, директор Департаменту фінансів ОДА Сергій Пенюшкевич, директор департаменту освіти, науки, молоді та спорту ОДА Дарія Басюк, голови та представники сільських, селищних, міських об’єднаних територіальних громад, керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації та установ і організацій центральних органів виконавчої влади.

Мета робочої наради – отримання практичних результативних рекомендацій щодо вирішення проблемних питань, з якими стикаються у своїй роботі керівники та працівники територіальних громад. Так, активне обговорення викликало питання про виконання бюджетів територіальних громад у 2021 році та основні проблемні питання 2022 року.

Подібні робочі наради, як сьогодні, покликані допомагати керівникам громад мобільніше та ефективніше орієнтуватися у законодавчих можливостях та власних повноваженнях.