Оголошено конкурс на посаду директора комунального закладу культури «Малієвецький  обласний історико-культурний музей». 

Хмельницькою обласною радою оголошено конкурс на заміщення посади директора комунального закладу культури «Малієвецький  обласний історико-культурний музей».

Також  оголошено добір кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії.

Документи на участь у конкурсі на заміщення посади директора комунального закладу культури «Малієвецький  обласний історико-культурний музей»  приймаються з 21 січня по 18 лютого 2022 року включно.

Дата початку формування конкурсної комісії: з 21 січня 2022 року.

Деттальніше про умови проведення конкурсу дивіться у розділах “Конкурсні комісії” та “Оголошення”.

***

Керуючись Законом України «Про культуру» Хмельницька обласна рада розпочинає прийом пропозицій від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду комунального закладу культури «Малієвецький обласний історико-культурний музей».

Членами конкурсної комісії можуть бути:

  • незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;
  • члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;
  • члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

  • за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
  • має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
  • є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи близькою особою або членом сім’ї керівників Хмельницької обласної ради та Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації.
  • є членом трудового колективу комунального закладу культури «Малієвецький обласний іісторико-культурний музей».

Відбір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії від громадських організацій здійснюється шляхом жеребкування.

Для участі у жеребкуванні громадська організація на паперових та електронних носіях подає Хмельницькій обласній раді до 9 лютого 2022 року включно лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії, копію статуту громадської організації, завірену належним чином. До листа додаються заява та анкета, за формами, що розміщені на веб-сайті Хмельницької обласної ради. Кандидатура, яка подана більш ніж однією громадською організацією, до участі у жеребкуванні не допускається. Відповідальність за достовірність поданих даних несуть кандидат і громадська організація, що рекомендує кандидатуру для включення до складу конкурсної комісії.

Подані пропозиції розглядатимуться протягом 10-15 лютого 2022 року.

Телефон для довідок: (0382) 65-62-32, відповідальна особа – Стасюк Оксана Володимирівна, адреса електронної пошти personal@km-oblrada.gov.ua (з позначкою «документи на конкурс «Малієвецький музей» («назва громадські організації»).

Деттальніше про умови проведення конкурсу дивіться у розділах “Конкурсні комісії” та “Оголошення”.