Аудитори Хмельниччини за січень – лютий 2021 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 3,9 млн грн

Працівники Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області за два місяці поточного року за результатами проведених ревізій виявили втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму майже 3,9 млн гривень.

Ужитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму майже                  3,9 млн грн, зокрема виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів під час контрольних заходів, проведених у попередніх роках.

Від упровадження пропозицій, наданих управлінням, за результатами проведених державних фінансових аудитів економічний ефект становив понад 700 тис. грн.

До установ та організацій, у яких виявлено порушення, застосовано 1 фінансову санкцію (попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства).

За порушення законодавства на 1 посадову особу складено протокол про адміністративне правопорушення.

За переданими управлінням матеріалами контрольних заходів правоохоронними органами розпочато 2 досудових розслідування, а також вручено 2 повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Окрім того, у 10 випадках за зверненнями правоохоронних органів працівники управління надавали консультації в рамках відкритих кримінальних проваджень як залучені спеціалісти, за результатами проведення яких виявлено порушень, що призвели до втрат на суму майже 11,6 млн грн, а також 5 особам вручено підозру у скоєнні кримінального правопорушення та складено 6 протоколів про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.

Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в області

попередня стаття100 днів Віолети Лабазюк на чолі депутатського корпусу Хмельницької обласної ради
наступна статтяДо уваги зацікавлених осіб!