Авторська прем’єра від Оксани Радушинської

22 вересня у Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка за участю заступника голови обласної ради Валентина Соколюка відбулась авторська прем’єра  книги  Оксани Радушинської “Про Царицю Громовицю і Кропив’яного Короля”.

У своєму вітальному слові Валентин Соколюк привітав талановиту письменницю від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк та всього депутатського корпусу та побажав вдячних читачів і нових творчих злетів.

“Ваша книга – це не просто казка. Це історія, яка вчить молодших читачів бережного ставлення до природи, виховує у кожному читачеві свідомого громадянина!”, – наголосив у своєму виступі посадовець.

Валентин Соколюк вручив Подяку обласної ради звукорежисеру аудіозапису книги Сергію Грищуку.

Це вже 29-та по рахунку книга популярної не лише на Хмельниччині, а й на теренах України письменниці зі Старокостянтинова Оксани Радушинської. Казка подільської авторки була написана ще у 2012 році. За рукопис книги наступного, 2013-го, вона отримала “Корнійчуковську премію” — відзнаку Всеукраїнського літературного конкурсу за найкращий твір для дітей. Та у друк книга пішла лише наприкінці 2019 року, а восени 2020 року побачила світ.

Книга надрукована по програмі підтримки книговидання обласних письменників, тому видання буде розповсюджене по бібліотеках Хмельниччини.

“Цінність книги у тому, щоб її знала, прочитала якомога більша кількість людей. Книга “Про Царицю Громовицю і Кропив’яного Короля” до певної міри унікальна для Хмельниччини. Передусім – великим форматом 30х42 см. Коли відкриваєш палітурку, складається враження, що прочиняються двері у казковий світ! Утім, книгу зможуть якщо не прочитати, то послухати всі охочі. Адже разом із паперовим варіантом було презентовано і аудіоваріант казки”, – розповідає Оксана Радушинська.

У створенні аудіоверсії книги взяли участь відомі хмельничани, заслужені артисти, музиканти та діячі мистецтв України. Головних героїнь озвучували дівчатка-близнята зі Старокостянтинова.

Цільова аудиторія казки “Про Царицю Громовицю і Кропив’яного Короля” — діти віком 8-10 років.

попередня статтяДорогі жителі Хмельниччини!
наступна статтяГолова обласної ради знайомиться зі здобутками та проблемами територіальних громад