Дорогі жителі Хмельниччини!

Щиро вітаю з 84-ю річницею від дня утворення Хмельницької області!

Хмельниччина – унікальний куточок України  з великим туристичним майбутнім та яскравими національними традиціями.

Кожен клаптик землі Хмельниччини зачаїв у собі своєрідну красу і таємниці. Він не схожий на інші, яким іноді ми надаємо переваги, подорожуючи чужими землями. Справжня краса та неповторність поряд. Тут, на рідній Хмельниччині, необхідно лише її відкрити для себе.

         Наша земля має славетну і давну історію. У нас є потужні підприємства, які були і є лідерами у галузях агропромислового комплексу, машинобудування, енергетики, легкої та переробної промисловості. Але основною цінністю є люди, які своєю щоденною працею та натхненням дбають про добробут нашого краю, аби наша Хмельниччина розвивалась і розквітала.

Великі слова подяки адресую всім воїнам-захисникам, які раніше боронили нашу землю і тепер обороняють нас на Сході країни, аби на нашій землі завжди панували мир та спокій.

Впевнена, що попереду в Хмельниччини щасливе майбутнє. Бо ми любимо свій край з його минулим, сьогоденням та прийдешнім.

Тож  нехай життя кожного жителя буде мирним і щасливим, нехай діти дзвінко сміються, нехай молодь успішно навчається і вдало працює, нехай кожен відчує себе потрібним і важливим!

Бажаю всім жителям Хмельниччини бути здоровими, берегти унікальність і традиції рідного краю, примножуючи красу, велич і здобутки минулих поколінь! Нехай доля стелиться вам барвистими подільськими рушниками!

Слава Хмельниччині!

Слава Україні!

Зі щирою повагою

Віолета ЛАБАЗЮК, голова обласної ради

попередня стаття22 вересня – День партизанської слави
наступна статтяАвторська прем’єра від Оксани Радушинської