Балансова комісія проаналізувала роботу двох комунальних підприємств

29 липня під керівництвом голови обласної ради Михайла Загородного відбулось засідання комісії з підведення підсумків фінансово-господарської діяльності комунального автотранспортного підприємства та обласної фірми «Кіновідеопрокат» за перше півріччя 2020 року.

Члени балансової комісії – депутати обласної ради, представники управління з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату облради, Департаментів фінансів, економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації – аналізували фінансово-господарську діяльність цих двох госпрозрахункових підприємств.

На початку засідання Михайло Загородний поінформував присутніх, що відповідно до висновків комісії з підведення підсумків фінансово-господарської діяльності госпрозрахункових підприємств – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області за 2019 рік необхідно розглянути результати роботи за перше півріччя 2020 року двох комунальних підприємств – комунального автотранспортного підприємства та обласної фірми «Кіновідеопрокат». Також очільник області  повідомив про основні показники роботи цих підприємств за звітний період.

Далі під час заслуховувань керівників та головних бухгалтерів підприємств звучали рекомендації щодо вдосконалення їхньої подальшої роботи, погашення кредиторської заборгованості, уникнення боргів за оренду майна.

Отож, за результатами засідання члени балансової комісії вирішили не здійснювати оцінку роботи Обласної фірми «Кіновідеопрокат» за перше півріччя 2020 року та рекомендували голові обласної ради продовжити термін дії контракту, укладеного із нинішнім керівником Андрієм Олесем, визначившись із строком продовження, але не більше ніж на один рік. Водночас, члени комісії рекомендували обласній державній адміністрації із залученням Департаменту фінансів ОДА, Департаменту економічного розвитку, курортів і туризму ОДА, Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій ОДА розглянути питання подальшого розвитку та збереження обласної фірми «Кіновідеопрокат».

Щодо діяльності комунального автотранспортного підприємства  за перше півріччя 2020 року, то її визнано задовільною. Відтак члени комісії рекомендували голові обласної ради укласти із теперішнім керівником Русланом Дзюбою  контракт на новий строк – п’ять років.