Представлено нового очільника поліції Хмельниччини

29 липня голова обласної ради Михайло Загородний взяв участь в урочистому заході – представленні нового начальника Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області. Ним став полковник поліції Руслан Герасимчук, який раніше обіймав посаду заступника начальника ГУНП в області.

Представив нового керівника керівному складу заступник Голови Національної поліції України Олексій Руденко.

Начальник ГУНП в Хмельницькій області Руслан Герасимчук наголосив: «Одне з моїх основних завдань — зробити так, аби Хмельниччина і надалі за оцінкою громадян залишалася в числі найбезпечніших областей України, адже саме довіра людей – це основний критерій оцінки нашої роботи».

Михайло Загородний привітав нового очільника поліції та побажав і надалі працювати єдиною командою над ефективним виконанням завдань.

єдиною командою, забезпечить їх ефективне виконання, а результати відповідатимуть запиту суспільства”

Руслан Володимирович Герасимчук народився 7 травня 1978 року у м. Старокостянтинів Хмельницької області.

В 1999 році закінчив Львівський інститут внутрішніх справ. Першим місцем служби став Старокостянтинівський районний відділ Управління МВС України в Хмельницькій області.

За час професійної діяльності в органах внутрішніх справ полковник поліції Герасимчук пройшов шлях від оперуповноваженого районного відділу до начальника Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.

попередня статтяВідкриття нового приміщення «паспортного столу»
наступна статтяБалансова комісія проаналізувала роботу двох комунальних підприємств