Безперебійні виплати пільговим категоріям громадян – на контролі обласної ради

9 лютого під головуванням Руслана Лещишина відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та фінансів.

У роботі комісії взяли участь голова обласної ради Віолета Лабазюк та її заступники Володимир Гончарук і Валентин Соколюк.

Під час своєї роботи члени комісії розглянули розпорядження облдержадміністрації «Про перерозподіл обсягу видатків обласного бюджету на 2021 рік».

Як поінформував заступник директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Олексій Петричук, даним розпорядженням пропонується здійснити перерозподіл видатків, передбачених по Департаменту фінансів ОДА «Інші субвенції з місцевого бюджету» по загальному фонду (видатки споживання).

Такий перерозподіл викликано утворенням у Хмельницькій області трьох районів – Кам’янець-Подільського, Хмельницького та Шепетівського.

У зв’язку з цим, за словами Олексія Петричука, розподіл іншої субвенції з обласного бюджету на пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, компенсаційні виплати особам з інвалідністю на бензин, ремонт, технічне обслуговування автомобілів, мотоколясок і на транспортне обслуговування та на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в сумі 2 681,8 тис.грн було здійснено відповідно до розмежування кількості пільгових категорій громадян області за вказаними соціальними виплатами між трьома районами з метою забезпечення їх виплати через управління праці та соціального захисту населення.

Разом з тим, з 1 січня 2021 року виконавчі органи новообраних міських рад, до складу території яких входять міста обласного значення, продовжують здійснювати повноваження, віднесені законом до відання виконавчих органів міських (міст обласного значення) рад.      Таким чином, управління праці та соціального захисту населення Хмельницької, Кам’янець-Подільської, Нетішинської, Славутської, Старокостянтинівської і Шепетівської міських рад продовжують здійснювати свої повноваження на території відповідних міст обласного значення.

Тому, для належного та безперебійного забезпечення соціальними виплатами пільгових категорій громадян вказаних міст необхідно здійснити перерозподіл коштів, затверджених на вказану мету в обласному бюджеті за КПКВК 3719770 «Інші субвенції з місцевого бюджету» по загальному фонду (видатки споживання).

Члени постійної комісії з питань бюджету та фінансів одноголосно погодили розпорядження голови облдержадміністрації про перерозподіл обсягу видатків обласного бюджету на 2021 рік.

Відповідні зміни внесено до розпису обласного бюджету на поточний рік. 

 

попередня статтяХмельницька АЕС отримала дозвіл на пуск 2-го енергоблока після планово-попереджувального ремонту
наступна статтяКонтроль за використанням роботодавцями страхових коштів Фонду соціального страхування України