Бібліотечні пункти видачі в військових частинах

Хмельницька  обласна  бібліотека для юнацтва в рамках Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна», яка була ініційована Міністерством культури України для підтримки бойового духу та патріотичного виховання українських військовослужбовців, впродовж   року організувала  5 бібліотечних  пунктів в військових частинах  Хмельницького гарнізону.

Пункти  створено на підставі  угод, підписаних  командирами частин та дирекцією бібліотеки з метою сприяння патріотичному вихованню в Збройних Силах України, підвищенню освітнього рівня військовослужбовців, організації їх змістовного дозвілля.

 Одним  з перших  відкрито бібліотечний пункт юнацької бібліотеки в 15-му гарнізонному будинку офіцерів, про що підписано договір директором бібліотеки Тамарою Таньчук та директором будинку офіцерів Олександром Поповим від 23 листопада 2021 року.

На даний час бібліотечні пункти    діють  ще у 4-х військових частинах Хмельницького гарнізону- в/ч А 1538, А3808, А2678, А3013. Їх роботу  координують закріплені за кожним  фахівці обласної бібліотеки для юнацтва  та  менеджер проєкту від Хмельницького гарнізону – начальник бібліотеки 15 гарнізонного будинку офіцерів Альона Сенькова.
У пункти видачі    юнацька бібліотека передала  кращі зразки вітчизняної та світової художньої літератури, науково-популярні видання з історії та культури Української держави.  Книжкові добірки постійно замінюються новими, в військових частинах  бібліотекарі організовують цікаві масові заходи, зустрічі.