Більше 6,5 тис аграріїв вже є учасниками програми державної підтримки

Наразі 6 554 аграрії вже є учасниками програми, що фінансується за рахунок коштів Європейського Союзу.

За першим напрямом програми – субсидія на 1 га оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення подали заявки 5569 виробників сільськогосподарської продукції, за другим – дотація за утримання корів – 985 аграріїв.

Аграрії активно реєструються у Державному аграрному реєстрі dar.gov.ua. Наразі на платформі вже 17 тисяч зареєстрованих.

Нагадаємо, що учасниками програми можуть бути лише ті виробники сільськогосподарської продукції, котрі зареєстровані у Державному аграрному реєстрі та відповідають її критеріям. Адже розподіл підтримки відбуватиметься лише онлайн через ДАР.

За умовами програми, безповоротну допомогу можуть отримати аграрії, які мають від 1 до 120 га сільськогосподарських угідь або утримують від 3 до 100 корів. Перші можуть отримати – 3100 грн на один гектар оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення, але не більше 372 тис. гривень. Другі – 5300 грн на кожну корову, яка перебуває у власності отримувача, але не більше 530 тис. гривень.

Граничний строк подачі заявок на участь у програмі за обома напрямами – 15 листопада 2022 року. Детальніше про умови участі можна почитати за посиланням.

Як реєструватися і користуватися ДАР (www.dar.gov.ua) – у покроковій інструкції

Довідка.

Державний аграрний реєстр – це єдиний цифровий хаб для агровиробників України. Кожен, хто зареєстрований у системі, може подати заявку на отримання державних субсидій, цільових, субсидованих кредитних програм, а також позик і технічної допомоги від ЄС та інших міжнародних донорів.

За матеріалами Міністерства аграрної політики та продовольства

попередня статтяУчасники літературного мосту єднання: «Де б ми не були, ми всі наближаємо перемогу!»
наступна статтяВіолета Лабазюк привітала рятувальників Хмельниччини із професійним святом