Віолета Лабазюк привітала рятувальників Хмельниччини із професійним святом

Щорічно 17 вересня у нашій державі відзначають професійне свято люди мужньої професії, ті, хто обрав своїм професійним покликанням важку, проте почесну справу – приходити на допомогу у хвилину біди. Важко переоцінити значення і важливість героїчної професії рятівника, їх професіоналізм, готовність запобігти і ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій, захистити здоров’я та життя людей, надати необхідну допомогу постраждалим, викликають заслужену повагу і шану.

З нагоди Дня рятівника на території Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в області відбулося урочисте зібрання, на яке завітало керівництво області та міста.

Від імені депутатів обласної ради та від себе особисто з професійним святом рятувальників краю привітав голова обласної ради Віолета Лабазюк. У своєму вітальному слові посадовець сказала: «Ви цілодобово підтримуєте постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом, стихією, захищаєте національні багатства держави, рятуєте людські життя. За кожним вашим мужнім кроком стоїть відмінна фахова підготовка, високий професіоналізм та досвід. Ви перші вступаєте в двобій з небезпекою і, водночас, перші стаєте прямою мішенню для неї. Але сьогодні ви не лише рятівники, а й захисники України. З першого дня повномасштабного вторгнення ваш особовий склад перебуває у бойовій готовності. Об’єкти критичної і не лише критичної інфраструктури Хмельниччини вже декілька разів страждали від влучання ворожих ракет. І першими на місце події прибували рятувальники. Попри загрози повторного удару, попри загрози життю – ви ні на хвилину не припиняли роботу на об’єктах».

Варто наголосити, що до сьогодні розрахунки саперів Головного управління ДСНС Хмельниччини почергово перебувають в деокупованих областях, виконуючи роботи з розмінування території. Спецтехніка ДСНС Хмельниччини була залучена до облаштування оборонних рубежів Збройних сил України. У ці нелегкі дні випробувань рятівники разом із лікарями та волонтерами зустрічали і продовжують зустрічати евакуаційні потяги з внутрішньо переміщеними особами зі Сходу нашої країни, надавати їм фізичну і психологічну допомогу.

Віолета Лабазюк наголосила, що обласна рада завжди з особливою увагою ставилася до проблем, пов’язаних із захистом населення і територій від негативного впливу наслідків надзвичайних ситуацій. І це закономірно, адже мова іде про життя і здоров’я мешканців не лише нашого краю, а й інших областей.

Посадовець запевнила, що і в майбутньому обласна рада продовжуватиме тісну співпрацю з Головним управлінням ДСНС України у Хмельницькій області щодо вирішення питань покращення матеріально-технічної бази та соціально-побутових умов представників вашої героїчної професії.

Самовіддана та сповнена самопожертви праця рятівників була гідно оцінена керівництвом обласної ради. За добросовісне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята кращим працівникам служби Віолета Лабазюк вручила Грамоти обласної ради та цінні подарунки. Для зміцнення матеріально-технічної бази та належного забезпечення особового складу працівників ДСНС в області посадовець вручила від Хмельницької обласної ради сертифікати на 4 бензорізи Stihl TS 800. Особисто від себе подарувала подарунковий грошовий сертифікат на потреби управління.

попередня статтяБільше 6,5 тис аграріїв вже є учасниками програми державної підтримки
наступна статтяВічна пам’ять та Слава Героям, які загинули за незалежність України!