Біля пам’ятника Великому Кобзарю прозвучала клятва ліцеїстів-прикордонників

До Державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» Державної прикордонної служби України імені Івана Харитоненка цьогоріч вступила нова зміна ліцеїстів, більша частина з яких – жителі Хмельницького та нашої області. У День захисників та захисниць України, День Українського козацтва та в Свято Покрови Пресвятої Богородиці ліцеїсти урочисто виголосили клятву вірно служити українському народу.

У заході взяла участь голова обласної ради Віолета Лабазюк, перший заступник начальника обласної військової адміністрації Сергій Тюрін, керівний та викладацький склад навчального закладу, батьки ліцеїстів, жителі міста.

У своєму вітальному слові голова обласної ради підкреслила важливу роль прикордонної служби у захисті України, побажала ліцеїстам гідно навчатись, служити та робити свій внесок у Перемогу. Також Віолета Лабазюк побажала сил, мужності та відваги захисникам і захисницям, які тримають фронт на кордоні нашої держави, а усім – Божого захисту та найшвидшої Перемоги над окупантом.

“Слава Державній прикордонній службі України! Слава нашим прикордонникам! Слава Збройним силам України! Слава Україні! ” – сказала на завершення свого виступу Віолета Олександрівна.

З нагоди Дня захисників та захисниць України голова обласної ради вручила Подяки кращим працівникам та ліцеїстам навчального закладу за сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок в удосконалення навчально-виховного процесу.

На завершення заходу ліцеїсти поклали живі квіти до світлин Героїв України, що розташовані на вулиці Проскурівській.

попередня статтяГолова обласної ради привітала працівників освіти Волочиської міської громади
наступна статтяПослуги серцево-судинного центру стали ближчими для нетішинців та інших жителів північного регіону