Голова обласної ради привітала працівників освіти Волочиської міської громади

Днями голова обласної ради Віолета Лабазюк відвідала Волочиську міську громаду та привітала працівників освіти  з професійним днем.

Віолета Олександрівна вручила Подяки обласної ради кращим у професії педагогам Волочищини за відданість обраній професії, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання молодого покоління, результативну роботу у всебічній підготовці учнів, заслуги в реалізації завдань національної політики в галузі освіти, активну громадянську позицію в умовах воєнного стану та з нагоди  Дня працівників освіти.

Голова обласної ради подякувала освітянам за невтомну творчу працю, високий професіоналізм, талант і покликання сіяти мудрість і знання. Адже від педагога залежить майбутнє нашої держави, освіта і життєві пріоритети молоді, вміння і бажання юних громадян будувати сучасне українське суспільство.

Віолета Лабазюк побажала працівникам освіти міцного здоров’я,  невичерпних творчих сил, якнайшвидшої Перемоги України над ворогом та встановлення миру на всій українській землі.

попередня статтяВіолета Лабазюк вручила відзнаки до Дня захисників та захисниць України
наступна статтяБіля пам’ятника Великому Кобзарю прозвучала клятва ліцеїстів-прикордонників