Бюджетна комісія погодила збільшення обсягу доходів і видатків обласного бюджету та розподіл субвенцій на 2021 рік

Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк взяла участь у засіданні постійної комісії з питань бюджету та фінансів, яке провів Руслан Лещишин.

Під час своєї роботи члени комісії погодили низку розпоряджень обласної державної адміністрації щодо збільшення обсягу доходів і видатків обласного бюджету та розподіл субвенцій на 2021 рік.

Зокрема, члени комісії погодили розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я на суму 33,4 грн , з яких 28,5 млн. грн буде спрямовано на забезпечення централізованою подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я (КНП «Городоцька міська багатопрофільна лікарня» Городоцької міської ради Хмельницької області, КНП Дунаєвецької міської ради «Дунаєвецька багатопрофільна лікарня», КП «Хмельницька міська лікарня» Хмельницької міської ради, КНП «Красилівська багатопрофільна лікарня» Красилівської міської ради Хмельницького району Хмельницької області, КНП «Кам’янець-Подільська міська лікарня» Кам’янець-Подільської міської ради), які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

 Майже 5 млн. грн буде направлено        для забезпечення закладів охорони здоров’я, які проводять попередню діагностику гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, експрес-тестами для визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 та наборами для відбору біологічного матеріалу методом полімеразної ланцюгової реакції.

Окрім того, постійна комісія з питань бюджету та фінансів погодила збільшення обсягу доходів та видатків, які надійшли з бюджету Хмельницької міської територіальної громади обласному бюджету на в сумі 700 тис. грн. для КП «Аеропорт Хмельницький» на здійснення реконструкції аеродромного комплексу з подовженням штучної злітно-посадкової смуги на 500 метрів.

Загалом постійною комісією з питань бюджету та фінансів погоджено дев´ять розпоряджень обласної державної адміністрації щодо збільшення обсягу доходів і видатків обласного бюджету та розподіл субвенцій на 2021 рік по галузях освіти та охорони здоров´я.

Разом з тим, затвердили члени комісії план роботи постійної комісії з питань бюджету та фінансів на 2022 рік.   

попередня статтяДо уваги зацікавлених осіб!
наступна статтяПрацівники обласної ради долучилися до всесвітньої акції  «Озеленення планети»