Працівники обласної ради долучилися до всесвітньої акції  «Озеленення планети»

Саджанці дуба декоративного, ялини та піхти висадили працівники виконавчого апарату обласної ради на чолі з головою обласної ради Віолетою Лабазюк у арт-дворику Хмельницького музичного коледжу імені В.Заремби.

«Спільно з працівниками виконавчого апарату та керівництвом комунального закладу обласної ради  зробили гарну справу – долучилися до всесвітньої екологічної ініціативи з висадки дерев, головною метою якої є  вирішення екологічної ситуації як на Хмельниччині, так і на всій планеті», – зазначила Віолета Лабазюк.

Голова ради висловила переконання, що кількість висаджених дерев по всій планеті щороку збільшуватиметься, покращуватимуться екологічні умови проживання, а тема озеленення планети сприятиме підвищенню екологічної свідомості.

Захід відбувся у рамках всесвітньої акції «Озеленення планети». Аналогічні акції відбуваються не лише по Україні, а й за кордоном, у 138 країнах.

Саджанці дерев для втілення ініціативи надали у Хмельницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

 

 

попередня статтяБюджетна комісія погодила збільшення обсягу доходів і видатків обласного бюджету та розподіл субвенцій на 2021 рік
наступна статтяШановні працівники соціальної сфери області!