Центр гуманітарної допомоги обласної ради: робота не зупиняється ні на хвилину

75-й день війни з росією переживають громадяни нашої  держави. Продовжує роботу Центр видачі гуманітарної допомоги при обласній раді внутрішньо-переміщеним особам, створений за ініціативи Віолети Лабазюк.

Центр розташований на базі обласного академічного музично-драматичного театру імені Михайла Старицького, що на вулиці Соборній, 60 у м. Хмельницькому й системно надає гуманітарну підтримку мешканцям  тих областей, які її потребують.

З початку функціонування Центру його послугами вже скористалися понад 15 тисяч переселенців. Щодня тут отримують гуманітарну допомогу близько 500 тимчасово переміщених осіб, які потребують найнеобхіднішого. Видається м´який інвентар – одяг, взуття, білизна, подушки, ковдри та дитяче харчування і засоби гігієни для дітей.

Переселенка пані Олена розповідає: «Вже вдруге приходжу сюди. Вдячна за теплий прийом та фахових працівників, які допомогли із реєстрацією та вибором речей».

За два з половиною місяці війни наша область прийняла майже 340 тисяч переселенців зі східних та південних областей. З них – більше 150 тисяч внутрішньо переміщених осіб залишилися проживати в нашому регіоні, тому спільними зусиллями маємо надавати їм всебічну підтримку.

Щирі слова подяки адресуємо волонтерам, міжнародним партнерам, які долучаються до доставки такої необхідної гуманітарної допомоги для українців.

В єдності – наша сила! Допомагаючи один одному, ми впевнено йдемо до перемоги! Все буде Україна!