Отримали з Польщі черговий гуманітарний вантаж

На Хмельниччину продовжує надходити гуманітарна допомога з-за кордону.

До гуманітарного штабу обласної ради волонтери вчергове доставили продукти харчування та речі першої необхідності з сусідньої Польщі – від регіону-партнера Хмельниччини – з міста Торунь Куявсько-Поморського воєводства та з міста Краків.

20-тонний вантаж допомоги налічує різноманітні засоби особистої гігієни, великий асортимент продуктів харчування та медикаментів, а також м´який інвентар – одяг та взуття.

Щирі слова подяки адресуємо волонтеру Олександру Шемчуку, маршалку Куявсько-Поморського воєводства Пйотру Цалбецькому, волонтеру, координатору програм Фонду цивільних досліджень та розвитку США Вадиму Басистому та волонтеру HumanDoc м.Краків Магдалені Добрановській за таку необхідну гуманітарну допомогу для українців.

Досить важливо, що у нелегкий для нашої держави час міжнародні партнери турбуються про Україну та її громадян.

З початку війни вже неодноразово дружня Польща надає нам підтримку.

«Отримана допомога є своєчасною і необхідною для внутрішньо-переміщених  осіб, які постійно звертаються до Центру видачі гуманітарної допомоги при обласній раді. Весь процес доставки і видачі є публічним і відкритим. Сподіваємося на подальшу співпрацю у гуманітарній сфері з нашими закордонними партнерами», – зауважила керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Олена Лещишина.

Як розповідає волонтер Олександр Шемчук, досить складна логістика була на початку воєнного стану. Перші дві партії провізії поляки доставляли до польсько-українського кордону, а звідти вже нашими вантажівками ми довозили вантаж до Хмельницького.

 «Є складнощі, але з кожним днем ми все більше налагоджуємо роботу»,  – зазначає волонтер Вадим Басистий.

Разом наближаємо нашу перемогу!