Центр підвищення кваліфікації управлінських кадрів області відзначає 30-річний ювілей

Вже 30 років поспіль Хмельницький регіональний центр підвищення кваліфікації функціонує за принципом «Знання. Професіоналізм. Успіх».

З нагоди ювілею у стінах Хмельницького університету управління та права відбулася урочиста академія, на якій були присутні заступник голови обласної ради Валентин Соколюк, народний депутат України Володимир Ватрас, заступник голови облдержадміністрації Володимир Білик, керуюча справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Юлія Сабій, колишні працівники Центру та гості.

В онлайн-режимі до урочистостей долучилися колеги та партнери Центру з різних регіонів України та голови територіальних громад області.

За роки функціонування Центру професійну кваліфікацію в установі підвищили більше 80 тисяч управлінців області та України. А в роки найактивнішого етапу модернізації місцевого самоврядування, у 2015-2020 роках, за різними формами у Центрі навчалося майже 6 тисяч посадовців територіальних громад області та більше 200 депутатів місцевих рад.

Вітаючи працівників Центру з 30-ю річницею від дня створення закладу, Валентин Соколюк побажав подальшої ефективної роботи з підвищення кваліфікації працівників органів державних влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, сприяти процесам децентралізації в області, розбудові самодостатніх територіальних громад краю.

«Закономірно, що для успішного вирішення відповідальних, життєвоважливих питань кожної територіальної громади мають бути професійно підготовлені, компетентні кадри. Керівник територіальної громади має акумулювати максимум знань з різних сфер суспільного розвитку, соціально-економічних питань, управлінської діяльності. Голова села, селище, міста це і юрист, і економіст, і педагог, і психолог, і менеджер. Усі потребують нових особливих знань умінь в управлінській діяльності, тому запорукою успіху має бути безперервність навчання. І саме таким є завдання Хмельницького регіонального центру підвищення кваліфікації, який є сьогодні єдиним ліцензованим закладом післядипломної освіти для державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування», – зазначив Валентин Соколюк у вітальному слові від імені керівництва та усього депутатського корпусу обласної ради.

Незмінним директором одного з кращих Центрів України з 2002 року є Микола Баюк, кандидат наук з державного управління. Першим директором Центру в період від 1991 до 2000 року був кандидат економічних наук Василь Андрушко, до 2002 року Центр очолювала Ніна Панасюк.

За керівництва Миколи Баюка Хмельницький регіональний центр підвищення кваліфікації став першим Центром в Україні, який прийняв ринкові умови роботи з органами місцевого самоврядування і довів, що досвід, готовність до змін, пошук надійних партнерів і наполеглива щоденна робота є гарантією надання якісних освітніх послуг.

Валентин Соколюк побажав колективу Хмельницького регіонального центру підвищення кваліфікації і надалі залишатися головним майданчиком Хмельниччини для обговорення існуючих проблем, з якими зустрічаються керівники громад у повсякденній діяльності, визначення першочергових завдань та можливих варіанти їх вирішення.

За сумлінну працю, забезпечення підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, високий професіоналізм та з нагоди 30-ї річниці створення Хмельницького регіонального центру підвищення кваліфікації Валентин Соколюк нагородив працівників закладу Грамотами та цінними подарунками.

За вагомий внесок у розвиток національної освіти і підвищення кваліфікації управлінських кадрів Хмельницької області, багаторічну успішну діяльність та з нагоди 30-річчя від дня утворення Центру народний депутат України Володимир Ватрас нагородив колектив установи Грамотою Верховної Ради України.

        

попередня статтяЖурі обласного відкритого архітектурного конкурсу визначилось з переможцем
наступна статтяДо уваги зацікавлених осіб!