Журі обласного відкритого архітектурного конкурсу визначилось з переможцем

Колектив авторів з Кам’янця Подільського отримав третю премію і став переможцем обласного відкритого архітектурного конкурсу на визначення кращого ескізного проєкту облаштування пам’ятного місця на честь вшанування подвигу учасників Революції Гідності, Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил в російсько-українській війні за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

 

Таке рішення під час засідання прийняло журі конкурсу, до складу якого увійшли заступник голови обласної ради Валентин Соколюк, депутати обласної ради Артем Ромасюков та  Юрій Смаль, члени Консультативної ради з питань захисту інтересів ветеранів військових конфліктів при голові обласної ради,  заступник голови облдержадміністрації Сергій Ткачук, митці, архітектори, художники, ветерани антитерористичної операції, військовослужбовці, добровольці, волонтери.

Під час першого засідання члени журі конкурсу одноголосно обрали своїм головою архітектора, генерального директора Національного історико-культурного заповідника “Кам’янець” Василя Фенцура. А його заступником, за результатами голосування,  став член Консультативної ради з питань захисту інтересів ветеранів військових конфліктів при голові обласної ради Віктор Данилевський.

На конкурс з 17 червня по 18 жовтня  поточного року надійшло сім робіт  від авторських колективів. Після ознайомлення з ескізами робіт, журі вирішили не присуджувати першу і другу премії.

Обласний відкритий архітектурний конкурс на визначення кращого ескізного проєкту облаштування пам’ятного місця на честь вшанування подвигу учасників Революції Гідності, Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил в російсько-українській війні за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України за адресою: місто Хмельницький, майдан Незалежності  було оголошено Хмельницькою обласною державною адміністрацією на підставі рішення сесії Хмельницької обласної ради сьомого скликання від 08.04.2021 № 33-4/2021.

Мета конкурсу – знайти форму художнього відображення й віднайти архітектурно-просторове рішення щодо увічнення історичних подій і подвигу їх учасників, враховуючи вагомість та зміст об’єкта, героїчний внесок воїнів в боротьбі за майбутнє України, виконувати освітню функцію та патріотичне виховання майбутніх поколінь; значущість і масштаб події, пам’ять про сотні людей, які заплатили життям за свій вибір та активну громадянську позицію.

До участі у Конкурсі було запрошено громадян України, юридичних та фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності, окремих фахівців, авторські колективи у галузі містобудування, архітектори, монументального та образотворчого мистецтва, які на день його оголошення здобули освіту за відповідними спеціальностями.

попередня статтяВіолета Лабазюк: «Оцінка діяльності керівника залежить від вміння ефективно використовувати майно комунальної власності»
наступна статтяЦентр підвищення кваліфікації управлінських кадрів області відзначає 30-річний ювілей