Центр видачі гуманітарної допомоги обласної ради продовжує надавати допомогу ВПО

Більше 60 тисяч внутрішньо переміщених осіб вже знайшли підтримку у Центрі видачі гуманітарної допомоги обласної ради, який функціонує рік і два місяці на базі Хмельницького  облмуздрамтеатру імені М. Старицького (м. Хмельницький, вул. Соборна, 60).

За наявності провізії, яка надходить від іноземних та вітчизняних благодійних організацій та просто небайдужих людей на гуманітарний штаб облради постійно  направляється одяг, засоби особистої гігієни, дитяче харчування, іграшки та інші речі першої необхідності.

Сьогодні, вчергове до Центру видачі гуманітарної допомоги надійшли продукти харчування – овочеві та фруктові консерви, а також фруктові пюре і соки для дітей.

Як сказав волонтер Микола Моцний, уся ця допомога була отримана на умовах співпраці благодійної організації «Благодійний фонд «УКРАЇНСЬКА КОМАНДА» з французьким благодійним фондом «Doc4Ukraine», від якого вже неодноразово спрямовувався різноманітний одяг, ковдри та продукти харчування в асортименті.

Окрім того, сьогодні працівники Центру видачі гумдопомоги роздавали  переселенцям антисептики, круп´яні вироби та харчування для дітей – молочні коктейлі, дитячі сухі суміші, овочеві каші та пюре.

Наразі, коли в Україні триває війна, кожен небайдужий щоденно займається волонтерством, зокрема й доставляючи гуманітарну допомогу із-за кордону.

Днями на гуманітарний штаб обласної ради привіз гумдопомогу керівник ІТ-кластеру Хмельницького Степан Танасійчук, який вже неодноразово долучався до роботи штабу.

Цього разу ним було здійснено доставку продуктів харчування – цукру, бороша, рису, а також рідке мило.

Висловлюємо глибоку вдячність й шану усім небайдужим, які не просто волонтерять, а гуртом наближають перемогу та підтримують кожного українця!

Разом – до Перемоги!

попередня статтяУряд затвердив правила створення Комісій з розгляду питань компенсації за знищене житло
наступна статтяСила Героїв – в молитві народу: у Волочиську відбувся молитовний сніданок до Дня Героїв України