Сила Героїв – в молитві народу: у Волочиську відбувся молитовний сніданок до Дня Героїв України

За ініціативи голови обласної ради Віолети Лабазюк у Волочиську відбувся молитовний сніданок з нагоди Дня Героїв.

Це захід з особливою об’єднавчою атмосферою, який збирає в одному місці всіх небайдужих до долі України людей. Традиція проведення молитовних сніданків існує у світі майже 70 років. Головна мета проведення таких заходів – духовне єднання.

У молитовному заході взяли участь представники Волочиської, Війтовецької та Наркевицької територіальних громад, народні депутати України та депутати обласної ради.

Зі словами молитви до Господа Бога про Перемогу та мир в Україні звернулися місцеві підприємці, посадовці органів місцевої влади, духовенство, військові, капелани,  працівники культури, освіти та охорони здоров’я.

Під гаслом «Сила Героїв – в молитві народу» його учасники молилися, аби Бог почув прохання людей та допоміг у важкий для країни час.

За словами голови обласної ради, сьогодні вкрай важливо бути згуртованими задля наближення нашої Перемоги. Лише спільними зусиллями нам під силу вигнати озвірілого ворога з нашої землі та вибороти щасливе майбутнє для наших дітей на теренах рідної Хмельниччини та всієї України.

 «Наша сила – в єдності! Український народ сьогодні разом бореться, разом протистоїть ворогу та разом наближає Перемогу. Кожен внесок – важливий. Дякую кожному з вас за щоденну роботу. Вірю, що Бог почує нашу сьогоднішню молитву та пошле довгоочікувану Перемогу над рашистами», – зазначила Віолета Лабазюк у своєму зверненні до учасників заходу.

Голова ради закликала присутніх й надалі молитися за наших мужніх захисників та захисниць, які віддали своє життя за свободу та незалежність України. Також важливо щосили допомагати молитвою та гуманітарною допомогою Збройним силам України.

У залі панувала по-справжньому об’єднуюча атмосфера. Особливо тепло, по- родинному звучали світлі молитви з дитячих вуст.

Святі отці благословили присутніх на подальшу благодійну роботу, чисті помисли та попросили Божого благословіння для наших воїнів та щасливого майбутнього для України.

На завершення заходу учасники разом з хором виконали спільну молитву «Боже, великий, єдиний, нам Україну храни».

попередня статтяЦентр видачі гуманітарної допомоги обласної ради продовжує надавати допомогу ВПО
наступна статтяВічна пам’ять та слава Героям, які загинули за незалежність України!