Сила Героїв – в молитві народу: у Волочиську відбувся молитовний сніданок до Дня Героїв України

За ініціативи голови обласної ради Віолети Лабазюк у Волочиську відбувся молитовний сніданок з нагоди Дня Героїв.

Це захід з особливою об’єднавчою атмосферою, який збирає в одному місці всіх небайдужих до долі України людей. Традиція проведення молитовних сніданків існує у світі майже 70 років. Головна мета проведення таких заходів – духовне єднання.

У молитовному заході взяли участь представники Волочиської, Війтовецької та Наркевицької територіальних громад, народні депутати України та депутати обласної ради.

Зі словами молитви до Господа Бога про Перемогу та мир в Україні звернулися місцеві підприємці, посадовці органів місцевої влади, духовенство, військові, капелани,  працівники культури, освіти та охорони здоров’я.

Під гаслом «Сила Героїв – в молитві народу» його учасники молилися, аби Бог почув прохання людей та допоміг у важкий для країни час.

За словами голови обласної ради, сьогодні вкрай важливо бути згуртованими задля наближення нашої Перемоги. Лише спільними зусиллями нам під силу вигнати озвірілого ворога з нашої землі та вибороти щасливе майбутнє для наших дітей на теренах рідної Хмельниччини та всієї України.

 «Наша сила – в єдності! Український народ сьогодні разом бореться, разом протистоїть ворогу та разом наближає Перемогу. Кожен внесок – важливий. Дякую кожному з вас за щоденну роботу. Вірю, що Бог почує нашу сьогоднішню молитву та пошле довгоочікувану Перемогу над рашистами», – зазначила Віолета Лабазюк у своєму зверненні до учасників заходу.

Голова ради закликала присутніх й надалі молитися за наших мужніх захисників та захисниць, які віддали своє життя за свободу та незалежність України. Також важливо щосили допомагати молитвою та гуманітарною допомогою Збройним силам України.

У залі панувала по-справжньому об’єднуюча атмосфера. Особливо тепло, по- родинному звучали світлі молитви з дитячих вуст.

Святі отці благословили присутніх на подальшу благодійну роботу, чисті помисли та попросили Божого благословіння для наших воїнів та щасливого майбутнього для України.

На завершення заходу учасники разом з хором виконали спільну молитву «Боже, великий, єдиний, нам Україну храни».