Центр видачі гуманітарної допомоги: підтримка ВПО продовжується

Враховуючи потреби внутрішньо переміщених осіб, які проживають на Хмельниччині, майже один рік і 11 місяців безперервно функціонує при обласній раді Центр видачі гуманітарної допомоги. Працівники Центру надають необхідну підтримку внутрішньо-переміщеним особам, які знайшли тимчасовий прихисток у нашому регіоні.

В гуманітарному хабі внутрішньо-переміщені особи мають можливість отримати одяг та взуття для дорослих і дітей, продукти харчування, засоби гігієни та товари першої необхідності. Іграшки на будь-який смак можуть обрати відвідувачі з малечею у спеціально зробленому дитячому куточку.

Минулого тижня працівники Центру роздавали для родин ВПО продукти харчування – овочеві консерви та супи, борошно, дитячі суміші, сухі сніданки для дітей та фруктові пюре. Харчові продукти надійшли на гуманітарний штаб облради від іноземних партнерів та вітчизняних благодійних організацій.

Долучаються до доброї справи – формування гуманітарної допомоги переселенцям й місцеві жителі, які приносять до Центру видачі сезонний одяг і взуття, різний м’який інвентар та дитячі іграшки.

Висловлюємо глибоку вдячність усім небайдужим, які підтримують людей, що знаходяться далеко від рідної домівки.

Нагадуємо: Центр видачі працює у понеділок та п’ятницю від 10 до 16 години на базі Хмельницького  обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького (м. Хмельницький, вул. Соборна, 60).

Разом – до Перемоги!

попередня статтяЯк звернутися до Офісу Омбудсмана?
наступна статтяВіолета Лабазюк підтримує талановиту молодь