Віолета Лабазюк підтримує талановиту молодь

Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк зустрілася із талановитою молодою  художницею Лізою Обуховською, яка народилася у селі Купіль на Хмельниччині.

Мисткиня закінчила Львівську академію мистецтв, брала участь у численних творчих виставках як в Україні, так і за її межами. Зокрема, картини молодої художниці експонувалися у Польщі, Німеччині, Великобританії, Сполучених Штатах Америки, тим самим популяризуючи українське мистецтво на світових мистецьких майданчиках.

Картини Лізи Обуховської – про незламність волі та мужність українського народу, про сильну українську жінку на прикладі видатних особистостей.

Наразі у планах художниці – участь у виставці картин у Лос-Анжелесі, Сполучені Штати Америки. З метою підтримки талановитої мисткині Віолета Лабазюк вручила Лізі Обуховській грошовий сертифікат від благодійного фонду “Ми поруч” для участі у міжнародній виставці.

попередня статтяЦентр видачі гуманітарної допомоги: підтримка ВПО продовжується
наступна статтяДві громади Хмельниччини долучилися до проєкту Мінсоцполітики із запровадження нової послуги з формування життєстійкості