Центр видачі гуманітарної допомоги продовжує підтримувати ВПО

Вже понад рік Центр видачі гуманітарної допомоги обласної ради працює для забезпечення внутрішньо переміщених осіб, які залишилися проживати на Хмельниччині.

За наявності провізії, яка надходить до гуманітарного штабу при обласній раді від іноземних та вітчизняних благодійних організацій та звичайних небайдужих людей, до Центру видачі систематично спрямовується одяг, продукти харчування, засоби особистої гігієни, дитяче харчування, іграшки та інші речі.

Днями вчергове до центру видачі гуманітарної допомоги обласної ради надійшли продукти харчування та одяг від благодійників для внутрішньо переміщених осіб.

Допомога була отримана на умовах співпраці благодійної організації «Благодійний фонд «УКРАЇНСЬКА КОМАНДА» з французьким благодійним фондом «Doc4Ukraine».

На цей раз працівники Центру роздавали переселенцям солодощі в асортименті. Смаколики отримали більше однієї тисячі осіб. Також внутрішньо-переміщені особи мали можливість отримати матраци.

За словами волонтера Миколи Моцного, за останні два місяці від  благодійників для потреб ВПО надійшло чимало гуманітарної допомоги – різноманітних продуктів харчування, одягу, ковдр, а також фруктових пюре і соків для дітей.

Висловлюємо глибоку вдячність усім небайдужим, які підтримують людей, що знаходяться далеко від рідної домівки.

У Центрі видачі гуманітарної допомоги обласної ради вже надано підтримку понад 64 тисячам внутрішньо переміщених осіб.

Функціонує Центр на базі Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького (м. Хмельницький, вул. Соборна, 60).

Разом – до Перемоги!

попередня стаття11,5 млн грн відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів, завданих державі, забезпечили аудитори Хмельниччини протягом січня-травня 2023 року
наступна статтяСпільними зусиллями – до Перемоги!