Демократичне управління громадою на основі даних: оцінка стану та відбір учасників проєкту

Сталість демократичних рішень під час війни залежить від спроможності до адаптації та модернізації існуючих інструментів. Щоб дослідити спроможність до адаптації й модернізації класичних інструментів залучення громадськості до процесу прийняття рішень Центр розвитку інновацій проводить комплексну оцінку стану демократії участі на місцях під час повномасштабної війни.

Демократичні процеси сприяють налагодженню діалогу, підвищенню рівня довіри між владою й громадськістю, що забезпечує фундамент для ефективного відновлення та розвитку.

Крім комплексної оцінки стану демократії участі на місцях під час повномасштабної війни, за результатами опитування планується відбір:

  • представників громадськості та органів місцевого самоврядування для участі в освітньому компоненті проєкту (вебінарах, воркшопах, ідеатонах) для підвищення знань й навичок із залучення громадськості до процесів прийняття рішень на місцевому рівні, а також  модернізації класичних інструментів демократії участі,
  • а також відбір чотирьох територіальних громад, які отримають експертну підтримку в адаптації/вдосконаленні місцевих стратегій, програм, планів та проєктів відновлення/розвитку, які ґрунтуватимуться на демократичних принципах.

Центр розвитку інновацій запрошує всіх зацікавлених долучитися до участі в проєкті та заповнити анкету за посиланням, відповідно до своєї категорії, до 28 січня 2024 року включно:

  • представник органу місцевого самоврядування

(ОМС): https://forms.gle/Az9e7D8pbz6ycus37

Детальніше про проєкт

попередня стаття«РАЗОМ. ДОПОМОГА. ПОРУЧ»: соціальний навчальний проєкт психологічної підтримки військовослужбовцям, ветеранам та їх родинам
наступна статтяВіолета Лабазюк взяла участь у підсумковій нараді обласної служби зайнятості