День Гідності та Свободи – восьма річниця Євромайдану

21 листопада наша держава відзначає День Гідності та Свободи – свято на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. До Дня Гідності та Свободи, аби висловити свою повагу борцям за свободу та незалежність України, вшанувати подвиг учасників Революції Гідності, відбулися пам´ятні заходи.

За участі першого заступника голови обласної ради Володимира Гончарука, першого заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Тюріна, Хмельницького міського голови Олександра Симчишина, представників Консультативної ради  сприяння захисту інтересів ветеранів військових конфліктів при голові Хмельницької обласної ради, громадських організацій, учасників антитерористичної операції та операції об´єднаних сил, військовослужбовців та родин загиблих відбулося покладання квітів до пам’ятника Героїв Небесної сотні, що на вулиці Героїв Майдану, і Стели пам’яті Героїв Небесної сотні та неоголошеної війни на майдані Незалежності обласного центру.

Революція Гідності стала доленосною подією, кардинально змінила не лише країну, але і долі тих, хто брав у ній участь. Події восьмирічної давнини продемонстрували згуртованість, патріотизм, величезне  прагнення українців до свободи та кардинальних змін у суспільстві. Наше завдання сьогодні – продовжити та виграти боротьбу за мир у справжній європейській державі.

Пам’ять героїв Небесної Сотні та учасників АТО/ООС, усіх, хто віддав свої життя за волю та свободу, територіальну цілісність своєї країни, присутні  вшанували хвилиною мовчання.

попередня статтяПривітання голови обласної ради Віолети Лабазюк з Днем Гідності та Свободи
наступна статтяСлужба зайнятості проводить опитування громадян щодо якості надання послуг