День селища у смт Базалія


28 серпня на запрошення Теофіпольського селищного голови Михайла Тененева голова обласної ради Віолета Лабазюк побувала в одному з найбільших старостинських округів територіальної громади громади – селищі Базалія.

Саме сьогодні тут відбулась урочиста подія – День селища. Також з нагоди одного з найбільших християнських свят Успіння Пресвятої Богородиці разом з мешканцями голова обласної ради долучилась до Храмового свята.

Під час урочистого відзначення Дня села Віолета Лабазюк разом з представниками Благодійного фонду «Ми поруч» відкрила новий спортивний майданчик.
До речі, на квітневій сесії обласної ради було виділено 1 млн. гривень з обласного бюджету на заміну вікон у Базалійському загальноосвітньому навчальному закладі. Незабаром тут будуть проведені ремонтні роботи, й учні матимуть всі належні умови, для отримання якісної освіти у стінах рідної школи.
Також по Програмі “Шкільний автобус” обласна рада виділила 3 нових сучасних автобуси для установи, аби не тільки місцеві, а й діти з віддалених населених пунктів, мали змогу безпечно дістатись до навчального закладу.