У Хмельницькому відбувся патріотичний забіг “Шаную воїнів, біжу за Героїв України”

28 серпня понад три сотні учасників подолали дистанцію у 2 кілометри, що  вшанувати пам’ять про загиблих земляків, які ціною власного життя захищали Україну.

Всеукраїнський патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України»  приурочений до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Забіг — це не просто акція, це місія, яка покликана не тільки вшанувати пам’ять героїв, а і взяти в обійми ті родини, які понесли непоправну втрату близької людини.

До участі у сьогоднішньому заході зареєструвались ветерани війни, члени родин загиблих учасників бойових дій, представники військових підрозділів Збройних сил України, Національної поліції України, Міністерства внутрішніх справ, ветеранських та волонтерських громадських об’єднань України, кадети військових училищ та ліцеїв.

У своїй вітальній промові заступник голови обласної ради Валентин Соколюк, який особисто теж взяв участь у забігу, наголосив на важливості проведення подібних акцій.

“Подвиг сучасних героїв, які незалежно від віку та статусу відстоювали свободу та гідність нашої суверенної європейської держави, назавжди залишиться в наших серцях”, – зазначив посадовець.

Перед початком акції учасники забігу вшанували хвилиною мовчання пам’ять синів нашого краю, які загинули захищаючи Україну, та поклали квіти до Стели пам‘яті Героїв Небесної Сотні та Героїв неоголошеної російсько-української війни.

Старт забігу відбувся на майдані Незалежності. Маршрут учасників пролягав через центральні вулиці міста: «Майдан Незалежності — вулиця Гагаріна — пам’ятник Богдану Хмельницькому — вулиця Гагаріна — вулиця Грушевського — вулиця Європейська — вулиця Свободи — вулиця Героїв Небесної Сотні — вулиця Соборна — Майдан Незалежності».

попередня статтяВідбувся прийом громадян
наступна статтяДень селища у смт Базалія