Депутати прийняли зміни до обласного бюджету на 2018 рік

Ключовим питанням серед 60-ти проектів рішень вісімнадцятої сесії, які вносилися на розгляд обранців, було внесення змін до обласного бюджету на поточний рік.

Проект рішення  пройшов обговорення на засіданнях постійних комісій та президії облради. Більшість наданих депутатами пропозицій враховано у проекті змін до обласного бюджету, наскільки це дозволяє фінансовий ресурс. До окремих депутатських напрацювань пропонується повернутися до розгляду за результатами роботи за перше півріччя цього року.

Відповідно до пояснювальної записки до проекту рішення пропонується ряд змін бюджетних призначень по головних розпорядниках бюджетних коштів обласного бюджету. Пріоритетною на 2018 рік є галузь охорони здоров’я, на яку передбачається спрямувати з обласного бюджету майже 200 млн гривень.

Загальний ресурс, який пропонується спрямувати з обласного бюджету для Департаменту освіти і науки облдержадміністрації складає близько 40 млн. гривень.

За рахунок коштів обласного бюджету збільшено видатки: Департаменту соціального захисту населення ОДА на загальну суму більше 7,5 млн.грн, управлінню культури, національностей, релігій та туризму  облдержадміністрації – на суму більше 20,5 млн.грн, управлінню молоді та спорту облдержадміністрації – на суму майже 400 тис.грн, службі у справах дітей облдержадміністрації – на суму майже 300 тис.грн, Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів  облдержадміністрації – на суму майже на 11 млн. грн, Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА – на суму майже на 157 млн.грн, управлінню регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації – на суму майже 172 млн.грн, управлінню з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації – на суму 100 тис.гривень.

Загальний обсяг видатків, який передбачається Департаменту фінансів облдержадміністрації для надання субвенцій місцевим бюджетам, виконання заходів окремих обласних програм – більше 121 тис.гривень.

Без обговорення депутати більшістю голосів схвалили проект рішення «Про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік».