Депутати прийняли звернення щодо негайного скасування норм постанови Кабінету Міністрів України, якою підвищено ціну на газ для населення

Сьогодні голова обласної ради Михайло Загородний провів пленарне засідання двадцять другої позачергової сесії обласної ради. У засіданні взяли участь 60 депутатів.

Позачергову сесію обласної ради було скликано відповідно до вимог чинного законодавства і регламенту ради на звернення групи із 29 депутатів обласної ради.

Попередньо депутати опрацювали проект рішення і текст звернення на спільних засіданнях постійних комісій облради та засіданні президії, погодили напрацьований текст на узгоджувальній раді.

На пленарному засіданні депутати одноголосно підтримали звернення Хмельницької обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо негайного скасування норм постанови Кабінету Міністрів України, якою підвищено ціну на газ для населення.

Окрім того, депутати прийняли звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України,  Прем’єр-міністра України,  Голови Верховної Ради України з приводу майбутнього продажу земель, підтримавши пропозицію керівника депутатської фракції Аграрної партії в обласній раді Сергія Іващука.

Відеотрансляція пленарного засідання