Депутати завершили аналізувати матеріали чергової сесії

Сьогодні продовжилася робота депутатів у постійних комісіях обласної ради у рамках підготовки до пленарного засідання двадцять третьої сесії, яке відбудеться 21 грудня цього року.

Олександр Слободян провів засідання постійної комісії з питань децентралізації, регіонального розвитку та комунальної власності. Під головуванням Івана Гладуняка відбулося засідання комісії з питань бюджету та фінансів.

Депутати обговорили усі питання порядку денного  сесії.

Разом з тим, члени комісій детально  проаналізували проект обласного бюджету Хмельницької області на 2019 рік.

Так, директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Пенюшкевич проінформував присутніх про основні особливості проекту обласного бюджету на наступник рік. Пояснювальна записка до проекту бюджету на 2019 рік.

Сергій Адамович зазначив, що фінансовий ресурс обласного бюджету на 2019 рік сформовано з урахуванням Бюджетного  кодексу України, Податкового кодексу України та основних прогнозних показників економічного і соціального розвитку України на 2019 рік.

Формування видаткової частини обласного бюджету на 2019 рік здійснювалось у відповідності до Бюджетного кодексу України з урахуванням показників, затверджених Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік».

Видаткова частина сформована на основі поданих головними розпорядниками коштів обласного бюджету бюджетних запитів та забезпечує в повній мірі видатки на оплату праці працівників бюджетної сфери.

Загальний обсяг видатків обласного бюджету на 2019 рік, за словами головного фінансиста області, визначено у сумі  7 525 963,8  тис.грн, з них обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 6 762 870,4 тис.грн та видатків спеціального фонду бюджету – 763 093,4 тис.гривень.

Крім того, передбачено фінансування на виконання заходів обласних програм в частині надання кредитів з обласного бюджету в сумі 3 460,0 тис.грн, з них по загальному фонду – 300,0 тис.грн. та по спеціальному фонду– 3 160,0 тис.грн (за рахунок повернення кредитів, виданих в минулих роках).

Видатки загального фонду обласного бюджету фінансуватимуться за рахунок: – доходів обласного бюджету, надходження яких у 2019 році прогнозується в сумі 1 070 457,6 тис.грн, базової дотації з державного бюджету 52 985,8 тис.грн, додаткової дотації з державного бюджету  місцевим бюджетам на фінансування  переданих з  державного бюджету видатків з утримання закладів освіти  та охорони здоров`я 597 590,3 тис.грн та субвенцій з державного бюджету 5 805 230,1 тис.гривень.

18 грудня відбудеться засідання президії обласної ради, де голови постійних комісій, керівники депутатських фракцій та груп узагальнять пропозиції, які надійшли у період роботи депутатських комісій з розгляду питань двадцять третьої сесії.