Депутати розпочали аналізувати проєкти рішень чергової сесії

Сьогодні депутати розпочали підготовку до пленарного засідання чергової тринадцятої сесії.

Під головуванням Артура Фрідмана відбулося засідання постійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, інвестиційної політики, природокористування та екології, у якій взяли участь заступник голови обласної ради Валентин Соколюк та заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Білик.

Михайло Пухкий провів засідання постійної комісії з питань сільського господарства, продовольства та земельних відносин. А Аліна Коваль – засідання комісії з питань  з питань регіонального розвитку, міжнародного та міжмуніципального співробітництва, місцевого самоврядування та децентралізації, в якому взяв участь заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Тюрін.

Депутати проаналізували порядок денний сесії, який налічує майже три десятки питань.

У переліку питань – звіт голови обласної ради Віолети Лабазюк, депутатські запити щодо виділення коштів з обласного бюджету на придбання шкільних автобусів для освітніх закладів територіальних громад, щодо виділення коштів з обласного бюджету на проведення капітального ремонту (реконструкції) будівель та дахів професійно-технічних навчальних закладів Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Хмельницької області, а також щодо розробки і затвердження Програми відновлення та збереження витоку річки Південний Буг.

Блок питань стосується врегулювання діяльності підприємств та організацій обласної комунальної власності.

Окрім іншого, у порядку денному – три звернення депутатів до центральних органів влади:

  • до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо захисту громадян від енергетичного колапсу;
  • до Президента України, Верховної Ради України щодо позбавлення почесного звання Герой України осіб, що підтримують збройну агресію росії;
  • до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-Міністра України щодо виключення з реєстру пам’яток та зняття з обліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини.

попередня статтяДержавні послуги для волонтерів – на Гіді
наступна статтяВіолета Лабазюк: «Волонтерство сьогодні – це можливість бути причетним до наближення нашої майбутньої Перемоги»