Проєкти рішень чергової 13 сесії

1.
Про звіт голови обласної ради Віолети ЛАБАЗЮК.
2. Про зняття з розгляду депутатських запитів.
3.      Про продовження терміну розгляду депутатських запитів.
4.      Про нові депутатські запити.
 4.1. Про депутатський запит Валентина СОКОЛЮКА щодо виділення коштів на придбання шкільних автобусів для Красилівської міської громади Хмельницького району.
 4.2. Про депутатський запит Володимира РОМАНЮКА щодо виділення коштів з обласного бюджету на придбання шкільного автобуса для Cтарокостянтинівської міської громади Хмельницького району.
4.3.
Про депутатський запит Аліни КОВАЛЬ щодо розробки і затвердження Програми відновлення та збереження витоку річки Південний Буг.
4.4.
Про депутатський запит Уляни ТКАЧЕНКО щодо виділення коштів з обласного бюджету на проведення, з застосуванням енергозберігаючих технологій, капітального ремонту (реконструкції) будівель та дахів професійно-технічних навчальних закладів Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Хмельницької області.
5.      Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.
6.      Про призначення Побережного Анатолія Івановича на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» Хмельницької обласної ради.
7.      Про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у комунальну власність Летичівської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області.
8.      Про безоплатну передачу індивідуально визначеного майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у комунальну власність Миролюбненської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області.
9.      Про надання згоди на безоплатну передачу майна з комунальної власності Деражнянської міської ради Хмельницького району Хмельницької області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.
10.   Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей з балансу підприємств, закладів та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.
11.   Про припинення Обласному дитячому спеціалізованому санаторію «Світанок» права постійного користування земельною ділянкою та надання КЗК «Малієвецький обласний історико-культурний музей» права постійного користування земельною ділянкою.
12.   Про внесення змін до рішення обласної ради від 16 червня 2021 року №21-5/2021 «Про Перелік об’єктів малої приватизації (окреме майно) спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області, що підлягають приватизації у 2021 році».
13.   Про внесення змін до видів економічної діяльності комунального підприємства «Комунальники».
14.   Про звільнення батьків від плати за утримання учнів у пансіонах ліцеїв, які фінансуються за рахунок коштів обласного бюджету.
15. Про погодження лімітів на спеціальне використання лісових ресурсів під час заготівлі другорядних лісових матеріалів та здійснення побічних лісових користувань на території області на 2023-2027 роки.
16.   Про план роботи обласної ради на 2023 рік.
17.   Про клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження СКРИМСЬКОГО Франца Францовича  Грамотою Верховної Ради України.
18.   Про клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження ЯРЕМЧУКА Віктора Петровича Грамотою Верховної Ради України.
19.   Про затвердження списку присяжних для Ярмолинецького районного суду Хмельницької області.
20.   Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо  захисту громадян від енергетичного колапсу .
21.   Звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України, Верховної Ради України щодо позбавлення почесного звання Герой України осіб, що підтримують збройну агресію росії.
22.   Звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-Міністра України щодо виключення з реєстру пам’яток та зняття з обліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини.
23.
Інформація про виконання програми фінансової підтримки функціонування Агенції регіонального розвитку Хмельницької області у 2022 році.