Депутати вивчають перспективи подальшого функціонування окремих освітніх закладів області

У середу, 4 серпня, перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук разом із членами постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, соціальної політики, освіти, науки, культури, релігії, молоді та спорту, яку очолює Віктор Бурлик,  побували у Вовковинецькій гімназії.

Володимир Володимирович спільно з колегами ознайомився з матеріально-технічною базою закладу, вислухав думку представників трудового колективу щодо подальшого функціонування гімназії, а також висловив своє бачення щодо упорядкування мережі комунальних освітніх закладів.

З діяльністю освітнього закладу гостей ознайомила тимчасово виконуюча обов’язки директора гімназії Оксана Кошелюк. Вона, зокрема, зазначила, що навчання у закладі передбачено для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

На завершення 2020/2021 навчального року у семи класах навчалося 47 учнів. З них 25 дітей – знаходяться під опікою закладу на повному державному утриманні. Ще 22 дитини – із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах). Їх після закінчення навчального року переведено на навчання за місцем проживання.

Оксана Броніславівна поінформувала, що, згідно зі штатним розписом, станом на 1 січня цього року у Вовковинецькій гімназії нараховувалося 72,50 штатних одиниць (з них: 22,75 – педагогічні, 49,75 – спеціалісти та молодший обслуговуючий персонал). У 2021 році уточнені бюджетні призначення Вовковинецької гімназії Хмельницької обласної ради затверджено у сумі 13 687,699 тисяч гривень.

Члени постійної комісії зауважили, що витрати на одного вихованця у 2021 році становлять 253,1 тисячі гривень і є досить високими. Перспективна наповнюваність закладу нараховує 55 дітей і складає лише 32,4 % від проєктної потужності гімназії. Було акцентовано увагу й на тому, що загальна площа земельних ділянок є досить значною і становить 52,2 га, з них: 34,2 га – орної землі, з яких – 33,93 га не обробляються, ще  18 га займає сад.

Депутати відзначили належний стан банно-прального корпусу, спальних корпусів, проте мали чимало зауважень до роботи їдальні та благоустрою території.

За словами голови комісії Віктора Бурлика, у найближчий час члени комісії побувають ще у двох гімназіях обласної ради. За результатами цих робочих поїздок буде напрацьовано ряд пропозицій, за якими і будуть прийняті відповідні висновки та рекомендації щодо подальшої діяльності цих освітніх закладів.

У роботі депутатської комісії також брали участь головний спеціаліст Департаменту освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Алла Марисюк та директор комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти» Олександр Шевчук. 

 

попередня статтяТретій грантовий бібліосезон успішно стартував
наступна статтяНедопущення втрат коштів Фонду соціального страхування України – є одним із пріоритетів роботи управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області