Держбюджет-2023: Передбачено 6,8 млрд грн на підтримку захисників та членів їх родин

В ухваленому Верховною Радою України законопроекті «Про Державний бюджет України на 2023 рік закладено 6 млрд 838,6 млн грн на фінансування державної ветеранської політики в Україні.

Пріоритетом є виділення 5,5 млрд грн на забезпечення житлом ветеранів війни, членів родин загиблих захисників і захисниць, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Сума закладених коштів забезпечить виконання державних зобов’язань перед 2 843 особами, зокрема тими, які захищали Україну та залишились без житла внаслідок збройної агресії рф.

Також у державному бюджеті на 2023 рік передбачено 540 млн грн на виконання програм Міністерства з надання послуг із психологічної реабілітації Захисників і Захисниць, членів їхніх сімей та родин полеглих Воїнів, професійної адаптації, санаторно-курортного лікування, розвитку спорту ветеранів війни.

Окрім того, 324 млн грн закладено на виплату одноразової грошової допомоги у разі загибелі або інвалідності.

Разом з тим, 245 млн грн перебачено на реалізацію програм підтримки ветеранів державною установою «Український ветеранський фонд», що діє при Мінветеранів.  65 млн грн – на будівництво і утримання Національного військового меморіального кладовища, 20 млн грн – для «Єдиного державного реєстру ветеранів війни» та інших сервісів Мінветеранів.

За матеріалами Урядового порталу

 

попередня стаття«Світло переможе темряву»
наступна статтяВічна пам’ять та Слава Героям, які загинули за незалежність України!