«Світло переможе темряву»

Виставка плакатів хмельницьких художників під такою назвою відкрилася у стінах Хмельницької обласної ради.

Відкрила експозицію керуюча справами виконавчого апарату обласної ради Олена Лещишина, яка відзначила, що на представлених роботах розкриті теми, які близькі та зрозумілі кожному українцю, у них біль, ненависть і шалена віра у нашу перемогу.

За високу професійну майстерність, значний внесок у популяризацію актуальних патріотичних мотивів, активну громадянську позицію посадовець вручила Подяку обласної ради Хмельницькій обласній організації Національної спілки художників України в особі керівника Миколи Мельничука.

Майже 40 робіт відомих митців нашого краю – Миколи Мельничука, Якова Павловича,  Олега Бобровського, Володимира Карвасарного та Наталії Єрьоменко відображають актуальну тематику сьогодення, тему російсько-української війни, біль втрат, прагнення до перемоги.

За словами художників, залишитись осторонь важких і болючих подій сьогодення вони не могли, тому вирішили об’єднатися та представити своє бачення агресивних дій сусідньої держави. Автори звертаються до міжнародної спільноти, закликають можновладців почути українців, гостро засуджують дії сусіда-агресора.

Відкриття та експонування виставки вже відбулось у Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей ім.Т.Г.Шевченка, Славутському історичному музеї, Нетішинському міському краєзнавчому музеї, Старокостянтинівській міській бібліотеці, Хмельницькій міській раді.

Пересувну виставку чекають у багатьох закладах освіти та культури нашого краю.

попередня статтяТриває кампанія озеленення Хмельниччини в умовах війни
наступна статтяДержбюджет-2023: Передбачено 6,8 млрд грн на підтримку захисників та членів їх родин