Для 129 тисяч школярів області пролунав перший дзвоник

DSC_0277Заступник голови обласної ради Валерій Лесков привітав із початком навчального року та Днем знань учнів і педагогів Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки, який вже 23 роки поспіль надає освітні послуги не лише обдарованим дітям краю, зокрема й учням з сільської місцевості.

DSC_0139У своєму вітальному слові до педагогічного колективу, учнів та батьків Валерій Олександрович наголосив, що кожна українська дитина повинна отримати належну освіту, яка на перспективу визначить її особистість та майбутній шлях.  Обласна рада фінансово та матеріально підтримує заклад, який за результатами зовнішнього незалежного оцінювання входить до числа кращих в Україні. Облрадою приділяється достатньо уваги, аби у ліцеї-інтернаті були створені належні умови для навчання дітей з різних куточків області.

Посадовець побажав ліцеїстам здобутків у навчанні та благополуччя.

Сьогодні Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки користується заслуженим авторитетом серед дітей, батьків та вчителів, адже саме в цьому закладі учні бажають отримувати якісну середню освіту для подальшого продовження навчання у престижних вищих навчальних закладах.

Показовими є результати участі ліцеїстів у зовнішньому незалежному оцінюванні. Середній якісний показник успішності ліцеїстів в 2015-2016 навчальному році складає 85,5%, що дало змогу всім випускникам ліцею вступати до провідних вищих навчальних закладів України.

Випускники ліцею є призерами та учасниками міжнародних олімпіад з природничих дисциплін, Президентськими стипендіатами.

За рейтингом результативності підготовки і захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України та предметних олімпіад впродовж усіх років команда ліцею входить до п’ятірки кращих в області.

У минулому навчальному році 35 ліцеїстів стали призерами  ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, а Шатровський Андрій (11кл.) став призером ІV етапу олімпіади з фізики.

Десять ліцеїстів стали призерами ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Ліцеїсти беруть участь в студентських конференціях вищих навчальних закладів, за результатами яких публікуються їх виступи, наукові статті в наукових записках і збірниках наукових праць ВНЗ. Щорічно в ліцеї видається науковий журнал з кращими учнівськими дослідженнями.

Учні ліцею мають можливість не лише поглиблено вивчати основи наук, а й забезпечені безоплатним проживанням, харчуванням та медичним обслуговуванням.

попередня статтяПривітання голови обласної ради Михайла Загородного з Днем знань
наступна статтяРозпочала роботу інтернет-платформа для залучення інвестицій