Привітання голови обласної ради Михайла Загородного з Днем знань

День знаньДорогі учні, студенти! Шановні педагоги та батьки!

Щиро вітаю вас із початком нового навчального року і традиційним Днем знань!

Першовересень залишається в нашій пам’яті протягом всього життя, адже з нього починається дорога в майбутнє для кожної людини. Свято Першого вересня дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам – до своєї другої домівки – у школи та вищі навчальні заклади.

Саме в День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця.

День знань є особливим святом для 14-ти тисяч 399 першокласників Хмельницької області. Вони вперше переступають поріг шкіл, роблять вирішальний крок до незнайомого і цікавого життя, до сповненої незабутніх вражень і відкриттів Країни Знань, у якій вони проживуть радісних і повчальних одинадцять років шкільного життя.

Для випускників області цей навчальний рік стане роком пошуку себе в самостійному житті та визначення свого професійного майбуття.

Загалом же, першого вересня цього року 765 загальноосвітніх навчальних закладів області привітно запросять на навчання 129 тисяч юних подолян. У професійно-технічних начальних закладах області здобуватиме освіту 10 тисяч 860 учнів, а ще понад 35 тисяч студентів поповнять лави вищих навчальних закладів.

Юні жителі Хмельниччини!

Наш край і вся Україна сьогодні потребує ваших знань та вміння вкласти їх на розбудову сильної, духовно та економічно розвинутої держави, нашого рідного Подільського краю.

Від імені депутатів Хмельницької обласної ради і особисто від себе бажаю шановним педагогам, всім працівникам освіти, здоров’я, терпіння, натхнення і наснаги у новому навчальному році, а студентам та школярам – підкорення нових вершин на шляху пізнання духовних цінностей та чіткої життєвої позиції в ім’я розвитку нашої держави.

Зі святом – з Днем знань!

З повагою

голова обласної ради Михайло Загородний

попередня статтяУказом Президента затверджено склад делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи на 2016-2020 роки
наступна статтяДля 129 тисяч школярів області пролунав перший дзвоник