До Дня фізичної культури і спорту відзначили кращих тренерів та спортсменів області

День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня.

З нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту до сесійної зали Будинку рад на урочистості завітали спортсмени, тренери, керівники спортивних навчальних закладів, організатори фізкультурно-спортивної сфери, ветерани спорту та представники влади.

Від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк та усього депутатського корпусу обласної ради учасників урочистостей привітала заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко.

«Хмельниччина багата спортивними талантами. Наші спортсмени відомі далеко за межами України, завжди успішно зберігали і примножували славні традиції спорту, зміцнювали авторитет нашої України. Ці успіхи – результат таланту та наполегливої праці спортсменів, великого внеску спортивної громадськості, тренерів, активістів фізкультурного руху.   Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості», – зазначила Тетяна Іванівна у вітальному слові.

Хмельниччина відома своїми спортивними традиціями. Серед спортсменів області – чемпіони та призери України, колишнього СРСР, Європи та світу, олімпійські чемпіони. Естафету відомих майстрів краю гідно продовжує молодь.

Як зазначила Тетяна Зеленко, розвиток та фінансова підтримка сфери фізичної культури та спорту завжди в полі зору обласної ради.

У зв´язку з необхідністю встановлення спортивних майданчиків на територіях кожної територіальної громади, за ініціативи голови ради Віолети Лабазюк обласною радою сформовано проект обласної програми «Спортивний майданчик» на 2022-2026 роки, яку винесено на розгляд шостої сесії облради.

Новою програмою передбачене будівництво та оснащення мультифункціональних майданчиків за місцем проживання та в місцях масового відпочинку, зокрема, в сільській місцевості,  дасть змогу залучити до здорового способу життя усі категорії населення.

Окрім того, на виконання заходів Обласної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2021 роки у цьому році передбачено один мільйон 889 тисяч гривень.

Разом з тим, за рахунок перевиконання дохідної частини обласного бюджету на черговій сесії, пленарне засідання якої відбудеться 15 вересня, передбачено збільшення бюджетних призначень на утримання дитячо-юнацьких спортивних шкіл, центрів фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю і реабілітаційних шкіл, на фінансову підтримку місцевих осередків всеукраїнських об’єднань фізкультурно-спортивної спрямованості та місцевих центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а також для проведення фізкультурно-масових заходів серед населення регіону. Для заохочення призерки Олімпійських Ігор передбачено 125 тисяч гривень.

З нагоди професійного свята Тетяна Зеленко висловила спортсменам, наставникам та ветеранам слова вдячності за спортивні здобутки на славу рідної Хмельниччини та вручила Грамоти і Подяки обласної ради з цінними подарунками.      

попередня статтяДо уваги зацікавлених осіб!
наступна статтяШоста сесія обласної ради: депутати завершили роботу в постійних комісіях