До уваги зацікавлених осіб!

10 вересня 2021 року о 9.00 за адресою майдан Незалежності, 2 каб. 203 відбудеться засідання конкурсної комісії з визначення кандидата на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» Хмельницької обласної ради.

На порядок денний виноситься питання

  1. Про розгляд заяв претендентів та доданих до них документів та прийняття рішення щодо участі в конкурсі на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» Хмельницької обласної ради.
  1. Заслуховування конкурсних пропозицій, проведення співбесід з учасниками конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» Хмельницької обласної ради.
  2. 3. Визначення шляхом голосування однієї кандидатури, яка відповідає встановленим постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017                         № 1094 вимогам – переможця конкурсу.

Засідання конкурсної комісії можна дивитись на офіційній сторінці Хмельницької обласної ради на каналі youTube.

 

попередня статтяЗаяву-розрахунок за е-лікарняними можна подати через програмне забезпечення або на паперових носіях
наступна статтяДо Дня фізичної культури і спорту відзначили кращих тренерів та спортсменів області