До уваги усіх зацікавлених!

12 вересня 2018 року о 14.00 у кабінеті № 243 відбудеться засідання конкурсної комісії для визначення кандидатів на посади директорів Бахматівецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Вільховецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Ліщанського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Лонковецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Старокривинського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, комунального соціально-медичного закладу «Меджибізький дитячий будинок-інтернат».

Порядок денний засідання:

  1. Опрацювання поданих кандидатами документів, визначення відповідності їх порядку проведення конкурсу та про допуск кандидатів до участі у конкурсі.
  2. Проведення співбесід з учасниками конкурсу, визначення кандидатів на посаду директорів Бахматівецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Вільховецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Ліщанського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Лонковецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Старокривинського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, комунального соціально-медичного закладу «Меджибізький дитячий будинок-інтернат» та подання кандидатур на розгляд голові обласної ради для винесення питання про призначення на розгляд обласної ради.
попередня статтяЯскраві орнаменти Самчиківського розпису розквітнуть на будинках села Самчики
наступна статтяСтартувала всеукраїнська нарада-семінар для представників органів місцевого самоврядування